ГМО

ГМО

Аналіз ГМО на основі ДНК методом ПЛР у реальному часі проводиться в зразках насіння або рослинної сировини, кормах, кормових добавках, харчових продуктах.

Ви маєте можливість:

  • Якісно визначити ГМО –
  • Якісний аналіз ГМО на основі ДНК - проводиться для підтвердження відсутності або наявності генетично модифікованого рослинного матеріалу в зразку.

Скринінг 35S/NOS/FMV+IAC  рекомендується для зразків,  які мають у складі  – сою, кукурудзу, пшеницю, жито, ячмінь, соняшник, рис, бавовну.

Скринінг NPTǁǁ/BAR/PAT/CTP2:CP4-EPSPS рекомендується для зразків,  які мають у складі  - ріпак, капусту, суріпку, гірчицю та для фруктів, ягід, овочів.

  • Якісний аналіз ГМО на основі ДНК – також проводиться для підтвердження конкретної лінії ГМО, її дозволене використання, поширення, вирощування на території України чи експорту. Встановлюємо лінії ГМО сої, кукурудзи, ріпаку, рису, томатів, картоплі та бавовни.

 

  • Кількісно визначити ГМО –

Кількісне випробування ПЛР в реальному часі на основі ДНК, проводиться для визначення рівнів ГМО - від 0,1% до 100%.  (Згідно з вимогами маркування законодавства України продукти, що містять ГМО, рівень вмісту ГМО для маркування визначено, як 0,9%)

На запит, забезпечимо виконання індивідуального замовлення, в рамках українського та міжнародного законодавства.

За домовленістю,  виконується випробування у скорочений термін.

Новини компанії


Читати всі новини

Сертифікати


Всі співробітники пройшли навчання та сертифікацію у відповідності з вимогами міжнародних стандартів. Наші фахівці постійно підвищують кваліфікацію як в Україні, так і за кордоном.

Атестат з акредитації — Експертного центру діагностики та лабораторного супроводу «BioLightS»
GD certificate
idexx-bse
tgd-bavaria
tishkivska-sertifikat
fapas - milk
fapas - water

Підпишіться в соцмережах


Підпишіться на експертний центр Biolights, щоб бути в курсі новин галузі та одразу дізнаватися про нові дослідження і акційні пропозиції.