Звітність за період діяльності лабораторіі

Протягом квітня та травня 2019 року на базі Експертного центру діагностики та лабораторного супроводу «Біолайтс» було проведено декілька науково-практичних семінарів.

Семінар, який відбувся у квітні – «Методи аналітичного контролю в лабораторіях олійно-жирового напрямку», зібрав багато спеціалістів з усієї України. В якості спікерів виступали представник ТОВ «Ідеалаб» - Бойчук Василь, а також спеціалісти з ТОВ ЕЦ «Біолайтс» - Павлінчук Віталій та Пальонко Роман.  Були розглянуті та вході жвавої бесіди обговорені  аспекти впровадження сучасних аналітичних методів в аналізі якості та безпеки харчових продуктів. Особливо, акцент був зроблений на обміні досвідом між спеціалістами присутніх лабораторій у застосуванні масспектрометричного обладнання.

Масштабною подією став семінар-навчання за участі практикуючих спеціалістів у галузі птахівництва та компаній-партнерів.

Протягом 2-х днів учасники семінару мали можливість обговорити нагальні проблеми сучасного птахівництва з топовими спеціалістами європейських компаній IDEXX та BIOCHEK. До дискусії були залучені фахівці експертного центру «Біолайтс». Також, для ширшого розуміння складності мікробіологічного аналізу в лабораторній діагностиці, були проведені практичні заняття за участі провідного мікробіолога Біолайтс Чернявської Інни. 

Провідні спеціалісти ТОВ ЕЦ «Біолайтс» прийняли участь у гучній події року – «Packaging Innovations 2019», яка відбулася 30 травня.  На якій презентували новітні методики лабораторних досліджень для харчової промисловості. Більш детально був представлений революційний метод  в мікробіології - Скринінг за допомогою масспектрометра Maldi Tof.

4-7 червня відбулася масштабна агропромислова виставка в Києві «Агро-2019». Колектив ТОВ ЕЦ «Біолайтс» прийняв активну участь та презентував новітні лабораторні дослідження для представників сільськогосподарського сектору.

Новини компанії


Читати всі новини

Сертифікати


Всі співробітники пройшли навчання та сертифікацію у відповідності з вимогами міжнародних стандартів. Наші фахівці постійно підвищують кваліфікацію як в Україні, так і за кордоном.

Атестат з акредитації — Експертного центру діагностики та лабораторного супроводу «BioLightS»
GD certificate
idexx-bse
tgd-bavaria
tishkivska-sertifikat
fapas - milk
fapas - water

Підпишіться в соцмережах


Підпишіться на експертний центр Biolights, щоб бути в курсі новин галузі та одразу дізнаватися про нові дослідження і акційні пропозиції.